בית ישראלי למגנטו

 

מג'נטו כ-SaaS

בניית חנות מסחר אלקטרונית מבוססת מערכת מג'נטו כ SAAS

הקמת חנות מג'נטו כSAAS – Software as a service, היא אפשרות נוספת ללקוחות המעוניינים בפתיחת חנות מסחר אלקטרונית. פלטפורמה זאת מאפשרת לכם לפתוח חנות מג'נטו בתשלום חודשי קבוע "as you go”.

למה "להשכיר" חנות מסחר אלקטרונית?

המומחים של MCI יאפשרו לבעלי עסקים מתפתחים לבנות חנות מסחר אלקטרונית איכותית למכירה של מוצרים ושרותים באופן מקוון, באופן המהיר והפשוט ביותר. כאשר אתם בוחרים בנו, אתם מקבלים חנות מג'נטו ללא ההתעסקות מיותרת בהתקנת תכנות, התאמות או דאגה לשירותי אחסון ייעודיים למערכת מג'נטו. אנחנו נבצע את כל העבודה מאחורי הקלעים , כדי שאתם תוכלו להתרכז בניהול ובפיתוח העסק המקוון שלכם. נוסף על כך, המומחים שלנו יספקו לכם את הכלים האיכותיים והחזקים ביותר לבניית , ניהול ופיתוח החנות שלכם.

  1. אפשרויות מתקדמות - המאפיינים של מג'נטו כSAAS זהים למאפיינים של חנות מסחר אלקטרונית "רגילה" . כלל המאפיינים וגם - מאפייני מוצרים ברכישה למשל מידות וצבע, קבוצות מוצרים ועוד...
  2. שיווק ופרסום- מאפיינים כמו קופונים, ניוזלטר ואפשרויות שיווק מתקדמות מחוץ לאתר יאפשרו לעסק שלכם להגיע לקהל לקוחות הולך וגדל.
  3. שיפור חווית הרכישה - מאפיינים מובנים כמו דירוג וסקירות מוצרים, השוואת מוצרים, רשימת משאלות אשר ניתן לשלב בכלל הרשתות החברתיות ישדרגו את חווית הגלישה והרכישה של הלקוחות בחנות שלכם.
  4. גמישות מערכת - המומחים שלנו מציעים לכם את התאמה ומאפיינים שיאפשרו לחנות המסחר האלקטרונית שלכם להתפתח ללא שינויים יחד עם מערכת מג'נטו.

חנות מג'נטו איכותית בתשלום חודשי

אנחנו ב MCI מציעים לכם את שירותי מג'נטו כ SAAS כדי שתוכלו לבנות חנות מסחר אלקטרוני, להגיע ליותר לקוחות ולהגדיל את הרווחים שלכם בצורה ניכרת בנוחות ובפשטות הרבה יותר, במחירים ללא תחרות!

ליצירת קשר כבר עכשיו לחצו כאן או מלאו את טופס יצירת הקשר

צור קשר

מידע ליצירת קשר

* שדות חובה