בית ישראלי למגנטו

 

אודות MCI - בית ישראלי למג'נטו

 

MCI

MCI – בית ישראלי למג'נטו מספקת פתרונות כוללים ושירותים מתקדמים לבנייה, ניהול , שיפור, אחסון ועוד מגוון רחב של כלים ושדרוגים איכותיים לאתרי מסחר אלקטרוניים בכלל ולאתרי מסחר אלקטרוניים מבוססי מערכת מג'נטו בפרט. MCI הינו שרות המסחר האלקטרוני של חברת סטאר תקשורת, השרות הוקם במסגרת נפרדת כדי לתת שרות ייחודי ומקצועי עבור לקוחות מסחר אלקטרוני אשר מעוניינים בחנויות מחסר אלקטרוניות ובשירותים מתקדמים לחנויות מג'נטו שיאפשרו לממש את מלוא הפוטנציאל של העסק.

מקצועיות וניסיון נצבר

אנו עוסקים בפיתוח תחת פלטפורמת מג'נטו משנת 2007, ובמהלך הזמן צברנו ניסיון רב בבנייה, פיתוח , ניהול, אחסון, ושדרוג של אתרי מסחר אלקטרוניות, ובמיוחד באתרי מסחר אלקטרוניים אשר מבוססים על מערכת קוד פתוח – Open Source של מג'נטו. אנחנו משתמשים בניסיון הרב שצברנו עם מערכת מג'נטו כדי לאפשר לסוחרים מקוונים להשיג את המטרות העסקיות ולהתחיל להרוויח באמת בהשקעה מינימלית של משאבים וזמן.

למה דווקא MCI?

חנות המסחר האלקטרונית שלכם, וההצלחה של העסק שלכם זאת המטרה שלנו! הצוות האיכותי של MCI ילווה את הפרויקט שלכם, שלב אחר שלב מתחילת הפרויקט, מתן השירותים והכלים האיכותיים ביותר והמתאימים ביותר עבורכם, עד להצלחה. בעזרת הדרכה מקצועית, רמת ביצוע של כל משימה ,השקעה ,השירותים הטובים ביותר ושאיפה אמיתית להצלחה של העסק שלכם, אנחנו ב MCI נוכל להביא את העסק שלכם למקום שתמיד חלמתם עליו.

השירותים שאנחנו מספקים

ליווי צמוד
אנחנו כאן בשבילכם, ובשביל לתת לכם את המענה האיכותי והמקצועי ביותר בכל שאלה, בכל פיתוח ובכל צורך של חנויות מסחר אלקטרוניות וחנויות מג'נטו.
עיצוב וקונספט לאתרי מג'נטו
אנחנו מציעים שירותי עיצוב חנויות וקונספט בהתאמה מלאה לצרכים שלכם. אם אתם מעוניינים לחסוך אף יותר בעלויות אנחנו נעצב לכם חנות מג'נטו על בסיס תבניות קיימות.
פיתוח תוספים
סליקה, שיפור ביצועים, בניית אתרי מראה ומפות אתר, עברית למג'נטו התאמות ופיתוח חניות מג'נטו בהתאמה לצרכים שלכם
התאמה מלאה לדרישות הלקוח
התאמה מלאה, התאמות ממשק משתמש, התאמות בממשק ניהול, אופטימיזציה של קוד מערכת.
חבילות אחסון לחנויות מג'נטו
אחסון תחזוקה ושדרוגים אחסון בסיסי, אחסון מאובטח למג'נטו, אחסון מאובטח למג'נטו כולל תחזוקה ושדרוגים.
שירותים נוספים
קידום אתרים בכלל וקידום אתרי מג'נטו בפרט, צילום מוצרים לחנויות מג'נטו,הדרכה מלאה על מערכת מג'נטו וניהול יעיל וטוב יותר של חנות המג'נטו שלכם, דפי סליקה ייחודיים, מערכת צ'אט למג'נטו לתקשורת ישירה עם הלקוחות שלכם, מכירה של מוצרים בודדים ללא צורך בבנייה וניהול של חנות מסחר אלקטרונית.
מג'נטו כ SaaS
חנות מג'נטו בתשלום חודשי קבוע אפשרויות מתקדמות, שיווק ופרסום, שיפור חווית הרכישה, גמישות מערכת והכל תשלום חודשי קבוע!
הבלוג שלנו
MCI הוא הבית הישראלי למג'נטו , והבלוג שלנו הוא המקום הטוב ביותר לקבלת עדכונים, מענה לשאלות ופיתוח מקצועיות ויעילות בניהול חנויות מסחר אלקטרוניות.

צוות MCI - בית ישראלי למג'נטו