בית ישראלי למגנטו

 

שרותים נוספים

קידום אתרים
כדי שאתם תוכלו להגיע לקהל לקוחות גדול מתמיד, לחשיפה רבה יותר, ולרכישות רבות יותר באתר, המומחים של MCI יקדמו את האתר שלכם במנועי החיפוש. מערכת מג'נטו היא מערכת מאוד ידידותית למנועי החיפוש, אנחנו נעשה את הפעולות וההתאמות הנכונות לקידום המוצרים וחנות המג'נטו שלכם ברשת האינטרנט.
למידע נוסף >>
צילום מוצרים
צילום המוצרים והצגתם בחנות האלקטרונית שלכם הוא בעל משמעות מכרעת להצלחת החנות המקוונת שלכם. לגולש אשר סוקר את מוצרי החנות שלכם יש רק את התמונה של להתרשמות, ולכן אנחנו מציעים שירותי צילום מקצועיים, במיוחד עבור חנויות מסחר אלקטרוניות.
למידע נוסף >>
הדרכה
צברנו ניסיון רב בבנייה, פיתוח וניהול חנויות מסחר אלקטרוניות. את הידע הזה אנחנו רוצים להעביר את אליכם. אנחנו נלווה אותכם שלב אחרי שלב, ועל ידי הדרכה איכותית, כבר בתחילת הדרך, תוכלו למנף את ביצועי החנות שלכם ויאפשר לכם להביא את העסק שלכם לשיאים חדשים חודש אחרי חודש.
למידע נוסף >>
דפי סליקה
בניית מקצועית של דף סליקה לביצוע תשלומים על ידי גולשים באופן מיידי. כל דף סליקה מאובטח בSSL ובנוי בתצורה הנוחה והפשוטה ביותר והמומחים שלנו יתאימו ויעצבו באופן אישי את דף הסליקה שלכם.
למידע נוסף >>
מערכת צ'אט למג'טו
מערכת צ'אט עם לקוחות הוא שירות חובה לכל חנות מג'נטו. באמצעות מערכת צ'אט יכולים גולשים באתר שלכם לפנות אליכם בשאלות , לקבל מענה מיידי, ומצד שני, אתם יכולים לפנות לגולשים ולהציע להם שירות, מוצר או תמיכה.
למידע נוסף >>
מכירת מוצרים בודדים
מעוניינים להציע שירות או מוצרים בודדים באינטרנט ואינכם מעוניינים להשקיע בבניית חנות מסחר אלקטרונית? אנחנו נציע לכם את הפתרונות הזולים והמתאימים ביותר לצרכים שלכם. חבילה בהתאמה מלאה לבניית אתר או שדרוג אתר קיים לצורך שיווק מוצרים או שירותים בודדים בצורה המוצלחת ביותר ברשת.
למידע נוסף >>